Usługi / Wynajem Minikoparka Mrągowo

Usługi / wynajem minikoparki Mrągowo​

Wynajmij minikoparkę w Mrągowie lub zamów usługi minikoparką. Obsługujemy również okolice czyli miejscowości takie jak: Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, Mikołajki, Ruciane-Nida, Piecki czy Sorkwity. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca.

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu minikoparki na doby. Oferta wynajmu minikoparki jest przeznaczona dla osób, które potrzebują precyzyjnych wykopów np. pod przewody elektryczne czy instalacje wodne. Oferujemy wynajem minikoparki lub usługi minikoparką.

Oferujemy minikoparki nie tylko w Mrągowie i okolicach, ale także w innych miejscowościach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Przy odbiorze minikoparki z naszej siedziby zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni elektrycznej w Mrągowie. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wachlarz usług elektrycznych, wynajem lawety oraz apartamenty na Mazurach.

Naszą pełną ofertę poznasz przeglądając naszą stronę internetową.

Minikoparki do wynajęcia

W ofercie posiadamy do wynajęcia takie minikoparki jak:

Minikoparka M17

450zł netto/doba
+ przyczepa do przewozu (dwuosiowa)

Minikoparka jeff 10 rs

350zł netto/doba
+ przyczepa do przewozu (dwuosiowa)

Minikoparka eco 5 rs

350zł netto/doba
+ przyczepa do przewozu (dwuosiowa)

Warunki wynajmu

 • Możliwa jest negocjacja ceny przy dłuższym wynajmie.
 • Koparka wynajmowana jest czysta i zatankowana i taka musi wrócić. 
 • Doba zaczyna się od 7,30 i kończy się o 7 następnego dnia.
 • Wydłużenie wynajmu musi być zgłoszone osobiście lub telefonicznie nie później jak dzień wcześniej.
 • Najemca wynajmuje na własną odpowiedzialność i musi pamiętać o konieczności posiadania odpowiednich uprawnień.
 • Za rezerwację pobierana jest opłata (równowartość jednej doby), która przepada w momencie nie odebrania minikoparki w ustalonym terminie

sprzęty i narzędzia do wynajęcia

W ofercie posiadamy do wynajęcia taki sprzęt jak:

Auto Laweta reno master 2010

250zł netto/doba na terenie Polski
Poza granicami Polski obowiązuje indywidualny cennik

Wiertnica pod minikoparkę

150zł netto/doba

Elektronarzędzia do wynajęcia

W ofercie posiadamy do wynajęcia taki sprzęt jak:

 • zagęszczarki
 • stopę zagęszczającą
 • młoty wyburzeniowe
 • młotowiertarki
 • bruzdownice
 • detektor przewodów
 • i wiele innych

Wszystkie elektronarzędzia to narzędzia wysokiej jakości marek takich jak mp. Makita czy Bosch.
Wynajem elektronarzędzi zaczyna się już od 30zł netto/doba.

Wynajem Minikoparka Giżycko

Usługi / wynajem minikoparki Giżycko

Wynajmij minikoparkę w Giżycku lub zamów usługi minikoparką w Giżycku. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Giżycko. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Wynajem minikoparka Kętrzyn

Usługi / wynajem minikoparki Kętrzyn

Wynajmij minikoparkę w Kętrzynie lub zamów usługi minikoparką w Kętrzynie. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Kętrzyn. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Wynajem Minikoparka Biskupiec

Usługi / wynajem minikoparki Biskupiec

Wynajmij minikoparkę w Biskupcu lub zamów usługi minikoparką w Biskupcu. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Biskupiec. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Wynajem minikoparka Mikołajki

Usługi / wynajem minikoparki Mikołajki

Wynajmij minikoparkę w Mikołajkach lub zamów usługi minikoparką w Mikołajkach. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Mikołajki. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Wynajem Minikoparka Ruciane-Nida

Usługi / wynajem minikoparki Ruciane-Nida

Wynajmij minikoparkę w Rucianem-Nidzie lub zamów usługi minikoparką w Rucianem-Nidzie. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Ruciane-Nida. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Wynajem minikoparka Piecki

Usługi / wynajem minikoparki Piecki

Wynajmij minikoparkę w Pieckach lub zamów usługi minikoparką w Pieckach. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Piecki. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.

Wynajem Minikoparka Sorkwity

Usługi / wynajem minikoparki Sorkwity

Wynajmij minikoparkę w Sorkwitach lub zamów usługi minikoparką w Sorkwitach. Minikoparkę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Sorkwity. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu minikoparki lub usług minikoparką.