Wynajem laweta Mrągowo

Laweta / przewóz pojazdów Mrągowo

Wynajmij lawetę w Mrągowie lub zamów usługi przewozu lawetą. Obsługujemy również okolice czyli miejscowości takie jak: Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, Mikołajki, Ruciane-Nida, Piecki czy Sorkwity. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca.

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lawety samochodowej na doby. Oferta wynajmu lawety drogowej jest przeznaczona dla osób, które potrzebują przewieźć niesprawny lub nieprzystosowany do ruchu drogowego pojazd. Lawetą można przewieźć np. uszkodzone pojazdy osobowe, quady czy minikoparkę.

Oferujemy wynajem lawety nie tylko w Mrągowie i okolicach, ale także w innych miejscowościach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Przy odbiorze lawety z naszej siedziby zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni elektrycznej w Mrągowie. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wachlarz usług elektrycznych, wynajem minikoparki oraz apartamenty na Mazurach.

Naszą pełną ofertę poznasz przeglądając naszą stronę internetową.

Laweta do wynajęcia

Przedstawiamy ofertę wynajmu lawety:

Auto Laweta reno master 2010

250zł netto/doba na terenie Polski
Poza granicami Polski obowiązuje indywidualny cennik

Warunki wynajmu

 • Możliwa jest negocjacja ceny przy dłuższym wynajmie.
 • Laweta wynajmowana jest czysta i kompletna w wyposażenie i taka musi wrócić. 
 • Doba zaczyna się od 7,30 i kończy się o 7 następnego dnia.
 • Wydłużenie wynajmu musi być zgłoszone osobiście lub telefonicznie nie później jak dzień wcześniej.
 • Najemca wynajmuje na własną odpowiedzialność i musi pamiętać o konieczności posiadania odpowiednich uprawnień.
 • Za rezerwację pobierana jest opłata (równowartość jednej doby), która przepada w momencie nie odebrania lawety w ustalonym terminie

Elektronarzędzia do wynajęcia

W ofercie posiadamy do wynajęcia taki sprzęt jak:

 • zagęszczarki
 • stopę zagęszczającą
 • młoty wyburzeniowe
 • młotowiertarki
 • bruzdownice
 • detektor przewodów
 • i wiele innych

Wszystkie elektronarzędzia to narzędzia wysokiej jakości marek takich jak mp. Makita czy Bosch.
Wynajem elektronarzędzi zaczyna się już od 30zł netto/doba.

Wynajem laweta Giżycko

Laweta / przewóz pojazdów Giżycko

Wynajmij lawetę w Giżycku lub zamów usługi przewozu lawetą w Giżycku. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Kętrzyn. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Wynajem laweta Kętrzyn

Laweta / przewóz pojazdów Kętrzyn

Wynajmij lawetę w Kętrzynie lub zamów usługi przewozu lawetą w Kętrzynie. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Kętrzyn. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Wynajem laweta Biskupiec

Laweta / przewóz pojazdów Biskupiec

Wynajmij lawetę w Biskupcu lub zamów usługi przewozu lawetą w Biskupcu. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Biskupiec. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Wynajem laweta Mikołajki

Laweta / przewóz pojazdów Mikołajki

Wynajmij lawetę w Mikołajkach lub zamów usługi przewozu lawetą w Mikołajkach. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Mikołajki. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Wynajem laweta Ruciane-Nida

Laweta / przewóz pojazdów Ruciane-nida

Wynajmij lawetę w Rucianem-Nidzie lub zamów usługi przewozu lawetą w Rucianem-Nidzie. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Ruciane-Nida. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Wynajem laweta Piecki

Laweta / przewóz pojazdów Piecki

Wynajmij lawetę w Pieckach lub zamów usługi przewozu lawetą w Pieckach. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Piecki. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.

Wynajem laweta Sorkwity

Laweta / przewóz pojazdów Sorkwity

Wynajmij lawetę w Sorkwitach lub zamów usługi przewozu lawetą w Sorkwitach. Lawetę odbierz osobiście w naszej siedzibie lub zamów z dowozem do wyznaczonego miejsca w miejscowości Sorkwity. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu lawety.