Wynajem narzędzi i sprzętu Mrągowo

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby

Potrzebujesz narzędzi lub sprzętu w miejscowości Mrągowo, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, Mikołajki, Ruciane-Nida, Piecki czy Sorkwity? Trafiłeś na solidną firmę oferującą narzędzia i sprzęt na wynajem wysokiej jakości.

Realizujemy również wynajem narzędzi i sprzętu w innych miejscowościach w województwie warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim.

Zadzwoń do nas i skonsultuj się w zakresie wynajmu narzędzi lub sprzętu i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi lub sprzętu

Wynajmij sprzęt i narzędzia do pracy budowlanych

Wynajem narzędzi i sprzętu na doby do prac budowlanych

Wynajmij narzędzia i sprzęt do prac budowlanych. Rozwiązanie to będzie idealne jeśli konkretne narzędzia lub sprzęt potrzebujesz do jednego projektu – nie musisz dokonywać zakupu narzędzi lub sprzętu jeśli nie potrzebujesz go na stałe. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom i przedstawiamy naszą ofertę wynajmu narzędzi i sprzętu. Obsługujemy takie miejscowości jak: Mrągowo, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, Mikołajki, Ruciane-Nida, Piecki czy Sorkwity oraz inne w województwie warmińsko-mazurskim i mazowieckim. Wybrany sprzęt lub narzędzia możesz odebrać w naszej siedzibie w Mrągowie lub zamówić z dostawą w wyznaczone miejsce.

Oferta wynajmu sprzętu i narzędzi

Wybierz narzędzia i sprzęt odpowiednie do Twojego projektu

Osuszacz Warmtec OP-50

Osuszacz powietrza Warmtec OP-50 to budowlane urządzenie pozwalające skutecznie obniżyć poziom wilgotności, przyśpieszyć schnięcie wylewek i malowanych ścian podczas remontu czy osuszyć pomieszczenie po zalaniu. Dzięki podwyższonemu stopniowi ochrony (IP22) świetnie sprawdzi się w miejscach narażonych na opady. OP-50 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 250m2.

Nagrzewnica olejowa Xaram Energy Exclusive XDFT-50

Zadaniem nagrzewnicy jest podniesienie temperatury w pomieszczeniach. Zwykle nagrzewnica jest używana przy pracach budowlanych lub w miejscach gdzie nie ma możliwości ogrzania pomieszczenia w inny sposób.

Wiertnica do betonu ŚR. 80-205mm Dedra DED7622

Wiertnica do betonu DED7622 to urządzenie przeznaczone do wiercenia bezudarowego koronami diamentowymi, na mokro. Urządzenie można zastosować do wiercenia w murach, betonie, betonie zbrojonym, żelbecie czy kamieniu. Urządzenie przeznaczone jest do pracy z koronami od 80 do 205 mm. Korony mocowane są na trzpieniu gwintowanym 1 ¼''. Zintegrowany system dozowania wody pozwoli na skuteczne chłodzenie koron oraz zminimalizuje pylenie podczas wiercenia.

Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Starmix iPulse L-1635 Basic + gniazdo elektronarzędziowe SX018539

Odkurzacz sprawdzi się jako odkurzacz budowlany jak i odkurzacz przemysłowy.

Zagęszczarka jednokierunkowa Wacker Neuson MP 20

Przeznaczeniem zagęszczarki jest zagęszczanie podłoża przy pomocy silnych wibracji.

Zagęszczarka spalinowa z rewersem hydraulicznym CEDRUS ZG04 160 kg

Przeznaczeniem zagęszczarki jest zagęszczanie podłoża przy pomocy silnych wibracji.

BRUZDOWNICA DO ROWKÓW MAKITA SG150 1800W 

Bruzdownica sprawdzi się idealnie przy tworzeniu bruzd pod przewody elektryczne.

Stopa zagęszczająca

Stopa zagęszczająca to urządzenie wykorzystywane do utwardzenia i przygotowania gruntu pod kolejne prace remontowo i budowlane.

Nagrzewnica olejowa Master BV 69

Zadaniem nagrzewnicy jest podniesienie temperatury w pomieszczeniach. Zwykle nagrzewnica jest używana przy pracach budowlanych lub w miejscach gdzie nie ma możliwości ogrzania pomieszczenia w inny sposób.

Warunki wynajmu

  • Możliwa jest negocjacja ceny przy dłuższym wynajmie.
  • Narzędzia i sprzęty wynajmowane są czyste i kompletne w wyposażenie i takie muszą wrócić. 
  • Doba zaczyna się od 7,30 i kończy się o 7 następnego dnia.
  • Wydłużenie wynajmu musi być zgłoszone osobiście lub telefonicznie nie później jak dzień wcześniej.
  • Najemca wynajmuje na własną odpowiedzialność i musi pamiętać o ewentualnej konieczności posiadania odpowiednich uprawnień.
  • Za rezerwację pobierana jest opłata (równowartość jednej doby), która przepada w momencie nie odebrania lawety w ustalonym terminie

Wynajem narzędzi i sprzętu Giżycko - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Giżycko

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Giżycku z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Giżycko. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Giżycka.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Giżycko.

Wynajem narzędzi i sprzętu Kętrzyn - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Kętrzyn

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Kętrzynie z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Kętrzyn. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Kętrzyna.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Kętrzyn.

Wynajem narzędzi i sprzętu Biskupiec - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Biskupiec

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Biskupcu z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Biskupiec. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Biskupca.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Biskupiec.

Wynajem narzędzi i sprzętu Mikołajki - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Mikołajki

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Mikołajkach z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Mikołajki. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Mikołajek.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Mikołajki.

Wynajem narzędzi i sprzętu Ruciane-Nida - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Ruciane-Nida

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Rucianem-Nidzie z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Ruciane-Nida. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Rucianem-Nidy.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Ruciane-Nida.

Wynajem narzędzi i sprzętu Piecki - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Piecki

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Pieckach z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Piecki. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Piecek.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Piecki.

Wynajem narzędzi i sprzętu Sorkwity - narzędzia i sprzęt

Wynajmij narzędzia i sprzęt na doby - Sorkwity

Oferujemy wynajem narzędzi i sprzętu na doby w Sorkwitach z dostawą do Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.
Narzędzia i sprzęt możesz wynająć w naszym punkcie lub zamówić z dowozem do miejscowości Sorkwity. Nasz punkt znajduje się w Mrągowie z dogodnym dojazdem z Sorkwit.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i uzyskaj wycenę wynajmu narzędzi i sprzętu wysokiej jakości w miejscowości Sorkwity.